Wciąż poszukujemy domów tymczasowych – artykuł :)

September 28, 2008 by: katya

Drodzy Państwo, wciąż bardzo potrzebujemy domów tymczasowych dla naszych zwierzaków. Często znajdujemy się w sytuacji, w której koniecznością jest natychmiastowe zabranie zwierzęcia, czy to z ulicy, czy też od nieodpowiedzialnego właściciela – równie często nie mamy po prostu gdzie takiego zwierzaka umieścić – a przecież znalezienie nowego, dobrego, stałego domu zawsze trwa jakiś czas. Dwoimy się i troimy, często nam się udaje, ale nie zawsze. Dlatego bardzo ważnym elementem naszej działalności są domy tymczasowe, których wciąż nam brakuje. W przypadku, gdy ktoś z Państwa, zdecydowałby udzielić tymczasowego schronienia jednemu z naszych podopiecznych, zapewnimy mu karmę, opłacimy wizyty u weterynarza, sterylizację, będziemy szukać mu nowego domu. Zachęcamy do takiej formy wolontariatu – choć zazwyczaj w momencie adopcji tymczasowy opiekun przeżywa trudne chwile, to jednak w rezultacie satysfakcja jest ogromna :)
Dziękujemy serdecznie naszemu domkowi tymczasowemu (Monice, Krzyśkowi i Jankowi :) ), w którym obecnie przebywa Pusia, za artykuł który pojawił się na portalu wiadomości24.pl
Zapraszamy serdecznie do lektury: klik


Pusia czeka bezpiecznie na swojego człowieka w domku tymczasowym.

Udostępnij
Kategoria: Media o nas

Comments

2 Responses to “Wciąż poszukujemy domów tymczasowych – artykuł :)”
  1. natalia says:

    ja również dziękuję Monice, Krzyśkowi i Jankowi za wzorcową współpracę w ramach domu tymczasowego :)

  2. psik says:

    Pusia jest urocza. Pokojowo nastawiona do wszystkich. Z własnego doświadczenia wiem, że lubi inne psy, koty i króliki. Ale najbardziej kocha ludzi. Wymaga długich spacerów i uczuciowego opiekuna.

Zostaw komentarz

Musisz się zalogować aby napisać komentarz.